Svatební obřady a pronájem prostor

Budeme rádi, pokud se klášter Zlatá Koruna stane místem pro Váš svatební obřad.
  
Klášterní prostory je možné využít pro uspořádání výstav, koncertů, divadelních představení, seminářů, workshopů, konferencí či gastronomických akcí apod.

cenik-najmu-2024.pdf PDF (271,00 KB)

Klášter Zlatá Koruna nabízí snoubencům svatební obřad v interiérech i exteriérech objektu. Uvnitř kláštera jsou k dispozici prostory kapitulní síně, křížové chodby, koncertního sálu, refektáře noviců či opatské kaple. Nabídka vnějších prostor je komorní rajský dvůr ve velkém konventu či půvabná zahrada mezi velkým konventem a opatstvím.

Organizace civilního svatebního obřadu

  • Datum a čas obřadu si nejprve zamluvte na matrice Obecního úřadu ve Zlaté Koruně - viz kontakt: matrikářka Jana Bílková, telefon: 380 743 119, e-mail: matrika@zlatakoruna.cz.
  • Následně se obraťte na správu kláštera, a to alespoň měsíc před svatebním obřadem, abychom společně upřesnili vaše požadavky a sepsali smlouvu o konání obřadu (pronájmu prostor). Budeme rádi, pokud se dostavíte osobně. V případě, že se vám to nehodí, můžeme komunikovat telefonicky či elektronicky prostřednictvím e-mailu, na který vám zašleme dotazník, kde vyplníte vaše osobní údaje a upřesníte představu, jak má váš svatební obřad vypadat. Smlouvu preferujeme podepsat v předstihu před svatebním obřadem a nájemné, které z ní vyplývá, je možné uhradit buď v hotovosti na místě nebo převodem na účet, a to minimálně 14 dní před obřadem.
  • V případě, že máte zájem o církevní obřad v kostele Nanebevzetí Panny Marie nebo v kapli Andělů strážných, kontaktujte přímo farnost: P.  Petr Hovorka, tel.: 731 604 443, e-mail: peta.hovorka@seznam.cz.
Výše nájemného a standardní nabídka:

Nájemné za civilní svatební obřad činí 6.050 Kč vč. DPH/hod. a nezahrnuje úřední poplatek, který je potřeba uhradit na matrice.

Za tuto cenu je zajištěno:

  • pronájem vámi vybraných svatebních prostor
  • úklid a příprava prostor k obřadu
  • 12 židlí (interiér), 20 židlí (exteriér)
  • stolek s květinovým aranžmá 
  • možnost fotografování v místě konání svatebního obřadu, v křížové chodbě a v zahradě (není běžně přístupná veřejnosti)

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonu 380 743 126 nebo na e-mailu: zlatakoruna@npu.cz, rádi vám prostory ukážeme a zodpovíme Vaše dotazy.