Online prodej vstupenek

Možnost zakoupit si vybrané vstupenky na prohlídku klášter a kostela z prvního prohlídkového okruhu

V návaznosti na usnesení vlády byla návštěvnická sezóna na památkách ve správě Národního památkového ústavu ukončena v pondělí 12. října 2020. 

Vracení online vstupenek

Vstupné za již zakoupené on-line vstupenky NPÚ na akce a prohlídky s plánovaným termínem od 12. 10 do 3. 11. 2020 bude vráceno zpět v plné výši. Prosíme vyčkejte na e-mail s informacemi o zrušení zakoupené vstupenky a navrácení platby.

Vstupenky pro jednotlivce je možné zakoupit do 48 hodin před prohlídkou.

KOUPIT ONLINE VSTUPENKU NA PROHLÍDKU

Vyberte si ze seznamu datum a prohlídku. Po označení počtu osob zaplatíte pomocí vaší platební karty.

Zakoupenou e-vstupenku si vytiskněte a předložte našemu průvodci při vstupu na prohlídku. Prosíme dbejte našich obchodních podmínek.

Upozornění: Znovuzavedení nošení roušek není důvodem k vracení peněz za zakoupené e-vstupenky.

Pro nákup online vstupenek je vyhrazeno pouze několik časů denně

Návod, jak koupit online vstupenky:
Na níže uvedeném odkaze klikněte na příslušný datum, kdy chcete klášter navštívit. Pod kalendářem se Vám ukáží časy prohlídek a vyberete si Vámi preferovaný čas. Klikněte na nákupní košík a postupujte dle instrukcí.

Vstupenky online mohou zakoupit pouze ti, kteří mají aktivovanou platbu kartou přes internet.

Vstupenka zakoupená on-line je zaslána zákazníkovi na email, který uvedl při své platbě. Tato vstupenka má podobu souboru pdf, který si zákazník musí vytisknout.

Návštěvníci, kteří chtějí nárokovat vstup zdarma, si online vstupenku zakoupit nemohou, protože se musí fyzicky prokázat příslušným dokladem na pokladně. Výjimkou jsou děti do 6 let.